Контакти

Приймальна комісія

м. Львів, 79020 вул. Під Голоском 19, каб. 417, 200.

е-mail:

е-mail:
тел.(067)149-14-00

 

Підготовче відділення

м.Львів, 79020 вул.Під Голоском, 19, ауд.218

тел.: (032) 242-23-78

е-mail:

http://www.uad-pv.pp.ua/

Новини

Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Універси...
25 квітня 2023 року відбулася ХІХ Всеукраїнська конференція «Управлінн...
Читати всі новини

Перелік документів для вступу

 1. Заява
 2. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (атестат, свідоцтво про повну загальну середню освіту, диплом) – якщо інформація про нього не зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти
 3. Копія документа, що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»
 4. Копія військово-облікового документа (для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць)
 5. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см
 6. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера
 7. Документи, які підтверджують право вступника на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі та/або спеціальні умови на здобуття вищої освіти за кошти державного або місцевого бюджету (за державним замовленням) (за наявності)

 

 

Для участі в індивідуальній усній співбесіді, творчому конкурсі, крім заяви на участь в індивідуальній усній співбесіді або у творчому конкурсі (в електронному або паперовому вигляді за формою, визначеною Приймальною комісією УАД), вступники подають:

 • копію документа, що посвідчує особу;
 • фотокартку розміром 3 х 4 см (1 Мб для фотокарток в електронній формі);
 • довідку закладу освіти про завершення здобуття повної загальної середньої освіти у разі відсутності інформації про здобутий документ про повну загальну середню освіту в ЄДЕБО;
 • копію документа, що підтверджує право вступника на участь в індивідуальній усній співбесіді (у випадках, визначених Правилами прийому).

 

 

Заява та документи подаються вступником особисто у строки,

визначені Правилами прийому до Української академії друкарства.

 

Копії документів для вступу приймаються при пред’явленні оригіналів.