Наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року „Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році” Українська академія друкарства (кафедра медіакомунікацій) призначена базовим вищим навчальним закладом для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року з видавничої справи та редагування.

Олімпіада проводиться для студентів вищих навчальних закладів III та IV рівнів акредитації у два етапи.

І етап - написання роботи та її оцінювання - проходить за місцем навчання студента і передбачає виконання письмового завдання на одну із запропонованих тем:

1. Редакторська та видавнича діяльність відомого представника Вашого регіону (науковця, письменника, культурного діяча).
  2. Досвід роботи сучасного регіонального видавничого осередку (на матеріалах Вашого краю).
  3. Давні видавничі регіональні осередки Вашого краю.
  4. Стан сучасного книжкового ринку у Вашому регіоні.

Рекомендовані вимоги до оформлення роботи:

обсяг роботи - 23-25 сторінок з використанням редактора Word; шрифтом Times New Roman; розмір шрифту 14; інтервал 1,5; береги - по 2 см з усіх сторін.

II етап Олімпіади відбудеться на базі Української академії друкарства 20 - 22 березня 2018 року.

Для участі в II етапі запрошуються не більше 3-х переможців І етапу від одного навчального закладу. До 1 березня 2018 року слід надіслати анкети учасників на e-mail Оргкомітету Олімпіади (зразок анкети додається). Консультації відбудуться 20 березня. Виконання конкурсних завдань розпочнеться 21 березня. Нагородження переможців - 22 березня 2018 р.

Відповідно до п. 4.2. наказу МОН № 1572 витрати на відрядження студентів для участі у II етапі змагань та науково-педагогічних працівників, які є членами журі, бере на себе відряджаюча сторона, відповідно до п. 5.2. цього ж наказу на сайті УАД буде подано інформацію про найближчі готелі та хостели. Просимо заздалегідь подбати про поселення учасників, а також завчасно придбати квитки на проїзд. Реєстрація учасників відбудеться у день приїзду. Учасники Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток, паспорт та оригінал анкети.

Адреса оргкомітету: 79020, м. Львів, вул. Підголоско, 19, Українська академія друкарства, кафедра медіакомунікацій. Доїзд: від залізничного вокзалу - маршрутним таксі № 31, від готелю „Львів” - № 37 до зупинки „Українська академія друкарства”.

Відповідальна від кафедри за проведення олімпіади: Капраль Ірина Іванівна (тел. 0973702956).

Тел. (0322) 242 - 23 - 61; 0965929836.

e-mail: ivantvktortxDsmail.com

Голова оргкомітету II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади ректор Української академії друкарства, проф., д. т. н.