Освітньо-професійна програма:

«Комп’ютеризовані комплекси пакувального виробництва»

Студенти вивчають сучасне пакувальне обладнання, методи проектування на основі моделювання об’єктів за допомогою засобів Autodesk AutoCAD, Inventor, SolidWorks, MathCAD, MathLAB, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Студенти навчаються розробляти нове та удосконалювати існуюче обладнання і технологічні процеси виробництва паковань для покращення якості продукції, розширення її асортименту.

Випускники спеціалізації отримують фахову підготовку для роботи на підприємствах пакувального і поліграфічного виробництва, а також у науково-дослідних організаціях. Вони можуть обіймати посади інженерів з організації експлуатації та ремонту пакувальних машин, інженерів-конструкторів; використовуючи комп’ютерну техніку проектувати картонне і паперове пакування, розробляти технологічний процес та здійснювати його виготовлення, забезпечувати обслуговування і технічну експлуатацію пакувального устаткування, виконувати модернізацію пакувального устаткування та устаткування для виготовлення картонно-паперових паковань, виконувати науково-дослідні роботи з розробки нових пакувальних технологій.