Новини

Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Універси...
25 квітня 2023 року відбулася ХІХ Всеукраїнська конференція «Управлінн...
Читати всі новини

Почесні доктори

Член міжнародного товариства з дослідження німецько-українських відносин

Народився 1949 року у місті Вальдеку поблизу Едерзее (Німеччина). Дитинство і юні роки пройшли у місті Касель, де закінчив школу і розпочав навчання на факультеті банківської економіки.

Професійна діяльність розпочалась з роботи в одному з найбільших банків Німеччини — Ощадному банку. Після підвищення кваліфікації в Академії Ощадного банку і Мюнхенській Академії (Клеменс

Директор Банкнотної фабрики Банкнотно-монетного двору національного банку України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник промисловості України

Народився 22 квітня 1952 року у Вінницькій області. 1974 року закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-хімік-технолог. У 1976–1979 pоках навчався в аспірантурі всесоюзного НДІ поліграфії (м. Москва), 1980 року захистив дисертаційну роботу і отримав науковий ступінь кандидата технічних наук.

У 1996 році

Заступник генерального директора Асоціації економістів Угорщини, професор

Навчався в Академії торгівлі та підприємництва в Будапешті, яку закінчив 1999 року. Продовжив навчання в Університеті Отвош Лоранд, де 2002 року отримав диплом з права, а пізніше — ступінь доктора наук в галузі міського будівництва і розвитку.

Його ім’я асоціюється з розвитком будівництва офісів, центрів логістики і розробкою та впровадженням концепцій забудови

Генеральний директор фірми «Heidelberger Druckmaschinen Austria und Osteuropa Vertriebs GmbH»

Народився 20 червня 1962 року у Відні (Австрія).

Закінчив віденський університет, за спеціальністю — правознавець. 1985 року захистив дисертацію і отримав науковий ступінь Dr. Jur (доктора юридичних наук).

Упродовж 1986–1990 років навчався у віденському економічному університеті, де, закінчивши спеціальність «Економіка», здобув ступінь Mag. rer. soc. oec (магістра соціально-економічних наук).

Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій, директор Інституту журналістики КН У імені Тараса Шевченка, заслужений працівник освіти України

Народився 12 лютого 1957 року у селі Бахмач Чернігівської області.

1979 року закінчив Київський державний університет ім. Т. Шевченка.

З 1979 до 1982 року працював викладачем на кафедрі української мови Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна, з

Президент видавничого підприємства «світло й тінь», лауреат Шевченківської премії, заслужений діяч мистецтв

Народився 10 січня 1950 року у селі новоселиці Снятинського району Івано-Франківської області.

1973 року закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Працював у районних газетах Снятина, верховини Івано-Франківської області, в Івано-Франківських обласних газетах та львівських обласних газетах і журналах.

Від 1990 року — головний редактор

Керівник Центру засобів друку компанії «Heidelberger Druckmaschinen AG»

Народився 30 березня 1947 року у місті Вюрцбург (Німеччина).

1965 року після закінчення середньої школи був виробничим фотографом у поліграфічному цеху високого і офсетного друку.

З 1969 року працював в Університетській друкарні Г. Штурца (м. Вюрцбург). Протягом багатьох років працював обробником фотографій і оператором сканера. Проводив практичні заняття з обробки фотографії.

Головний редактор видавництва «Веселка», заслужений діяч мистецтв України,
лауреат Шевченківської премії, член спілки письменників України

Народився 11 липня 1940 року в с. Долішнє Залуччя біля стародавнього Снятина на Івано-Франківщині у хліборобській родині.

Рання проба пера переросла згодом у справу всього життя — понад п’ятдесят років Ярема Гоян плідно працює у царині українського слова. Розпочавши творчий шлях журналіста у районній