Повідомляємо, що згідно листа Міністерства Освіти і Науки України № 2.1/10-2675 від 09.11.2016 Харківський національний автомобільно-дорожній університет призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр.
На конкурс можуть бути подані захищені дипломні роботи студентів-випускників за спеціальністю «Економіка підприємства» вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі роботи іноземців.
Дипломні роботи, що подаються на конкурс, мають бути захищені не раніше 1 березня 2016 року. Подані на Конкурс роботи мають відповідати вимогам галузевих стандартів.
Від одного вищого навчального закладу приймається по 3 кращі дипломні роботи за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем. Дипломні роботи приймаються до 1 березня 2017 року (за поштовим штемпелем). Спосіб відправки: поштою, Новою поштою (тільки кур’єрська доставка) та особиста доставка за адресою 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25, з поміткою «На конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства». Оргкомітет не здійснює організацію та фінансування повернення дипломних робіт та їх копій.
До дипломних робіт за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем надається супровідний лист з рекомендацією прийняти дипломні роботи до участі в конкурсі. У супровідному листі обов’язково вказуються назва дипломної роботи, освітньо-кваліфікаційний рівень, ПІБ автора дипломної роботи (повністю), ПІБ, вчений ступінь та вчене звання керівника дипломної роботи (повністю) та контактний телефон й ПІБ особи, що відповідає за відправку робіт. Також необхідно вказати склад Нової пошти, на який будуть відправлені дипломи переможців в разі нагородження дипломної роботи. Розсилання дипломів здійснюється за рахунок одержувача.
До кожної дипломної роботи надається анотація, у якій зазначається актуальність, мета, завдання, предмет, об’єкт, наукова новизна, методи дослідження, практична значущість та стислий зміст дипломної роботи.
За наявності до дипломних робіт надаються копії публікацій, дипломів переможця різного рівня конкурсів наукових робіт та конференцій автора роботи, довідок про впровадження результатів дипломної роботи у виробництво або навчальний процес тощо.
Для організації та проведення Конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ, підприємств, громадських організацій тощо. Члени конкурсної комісії повинні бути співробітниками кафедр, що є випускаючими за спеціальністю «Економіка підприємства», та мати науковий ступінь кандидата або доктора економічних наук. Заявки на включення представників вищих навчальних закладів до складу конкурсної комісії приймаються до 1 березня 2017 року.
З Положенням про проведення Конкурсу, а також з поточною інформацією про розгляд дипломних робіт можна ознайомитися на сайті Харківського-національного автомобільно-дорожнього університету www.khadi.kharkiv.ua на сторінці факультету управління та бізнесу в розділі «Наукова діяльність». До 1 березня 2017 року приймаються пропозиції щодо внесення змін до критеріїв оцінки дипломних робіт.
В разі виникнення запитань звертатися за телефонами (057) 738-77-85, 098-216-23-91