Новини

У зв'язку із різким збільшенням кількості виявленням випадків захворю...
У рамках проведення щорічного Форуму видавців у Львові, ми в...
З метою забезпечення провадження навчального процесу в академії відпов...
Читати всі новини
 worker

Бегень

Петро Ігорович

старший викладач, кандидат технічних наук кафедра комп'ютеризованих комплексів поліграфічного та пакувального виробництв

Рада молодих учених Української академії друкарства — це молодіжна організація, яка об’єднує аспірантів, молодих викладачів академії віком до 35 років, докторів наук і докторантів до 40 років включно з метою активізації та координування наукових досліджень на засадах добровільної участі та спільності наукових інтересів.

Метою діяльності Ради молодих учених і спеціалістів Української академії друкарства є сприяння дослідницьким інтересам молодих вчених і спеціалістів у вирішенні наукових проблем. В межах цієї мети Рада виступає з ініціативами в різних питаннях наукового та громадського життя; співпрацює з науковими, студентськими й іншими організаціями; влаштовує лекторії, наукові школи, семінари і конференції; організовує участь молодих вчених у міжнародних, державних і регіональних проектах і програмах та здійснює іншу діяльність в інтересах наукової молоді.

Рада також сприяє налагодженню співпраці з вищими навчальними закладами та науковими установами України; спрямовує свою діяльність на розширення і поглиблення міжнародних контактів.

Положення про РМУС УАД

Склад РМУС 

Контакти Ради

  

У цій формі можна анонімно звернутися до Ради молодих учених та спеціалістів УАД із запитанням, пропозицією, запитом, описом проблемної ситуації чи проханням.

Впродовж лютого–березня 2021 року Рада молодих учених і спеціалістів проводить опитування для поліпшення якості освітнього процесу. Запрошуємо здобувачів третього рівня освіти заповнити форму за посиланням (ОПИТУВАННЯ).