Новини

12–16 грудня 2022 року на запрошення Академії образотворчого мистецт...
22 листопада 2022 року відбулась подія у напрямку посилення співпраці...
Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на...
Читати всі новини

Голова ради молодих учених та спеціалістів УАД

ШЕПІТА Петро Ігорович

(старший викладач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій, доктор філософії (PhD) 126 Інформаційні системи та технології)

E-mail:

Рада молодих учених Української академії друкарства — це молодіжна організація, яка об’єднує аспірантів, молодих викладачів академії віком до 35 років, докторів наук і докторантів до 40 років включно з метою активізації та координування наукових досліджень на засадах добровільної участі та спільності наукових інтересів.

Метою діяльності Ради молодих учених і спеціалістів Української академії друкарства є сприяння дослідницьким інтересам молодих вчених і спеціалістів у вирішенні наукових проблем. В межах цієї мети Рада виступає з ініціативами в різних питаннях наукового та громадського життя; співпрацює з науковими, студентськими й іншими організаціями; влаштовує лекторії, наукові школи, семінари і конференції; організовує участь молодих вчених у міжнародних, державних і регіональних проектах і програмах та здійснює іншу діяльність в інтересах наукової молоді.

Рада також сприяє налагодженню співпраці з вищими навчальними закладами та науковими установами України; спрямовує свою діяльність на розширення і поглиблення міжнародних контактів.

Положення про РМУС УАД

Контакти Ради

  

У цій формі можна анонімно звернутися до Ради молодих учених та спеціалістів УАД із запитанням, пропозицією, запитом, описом проблемної ситуації чи проханням.

Впродовж лютого–березня 2021 року Рада молодих учених і спеціалістів проводить опитування для поліпшення якості освітнього процесу. Запрошуємо здобувачів третього рівня освіти заповнити форму за посиланням (ОПИТУВАННЯ).