Новини

Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Універси...
25 квітня 2023 року відбулася ХІХ Всеукраїнська конференція «Управлінн...
Читати всі новини

Важливу роль для підвищення професійного рівня викладачів академії, удосконалення навчального процесу, проведення наукових досліджень з використанням сучасних методик відіграють навчання студентів та стажування працівників академії в закордонних навчальних закладах.

За сприяння програми DAAD та інших програм, що фінансуються урядом Німеччини, працівники та студенти академії проходили навчання, педагогічне та наукове стажування у Берзькому університеті (м. Вуперталь), в Дармштадському університеті, Хемніцькому технічному університеті, Лейпцизькому університеті прикладних наук, Штутгартському університеті мультимедійних технологій. За рахунок стипендій Фулбрайта та проекту «Гармонія», що фінансуються Держдепартаментами освіти та культури США, стали можливими стажування викладачів академії у Гарвардському та Мічиганському університетах (США). Результати стажувань увійшли у матеріали докторських дисертацій працівників академії.

Щорічно викладачі та аспіранти академії проходять стажування в німецькій асоціації «Print Promotion» в м. Хемніці. Під час стажування фахівці знайомляться з передовими технологіями з оцінки якості друкованої продукції, стандартизації і метрології та сертифікації на поліграфічних підприємствах Німеччини. А також відвідують німецькі поліграфічні фірми з виготовлення додрукарського, друкарського і післядрукарського устаткування – це відомі у світі «Heidelberg», «КВА», «ManRoland», «Polar». Протягом стажування наші викладачі зустрічалися з фахівцями з Хемніцького університету, ознайомилися з їхніми навчальними демонстраційними центрами, методикою викладання спеціальних дисциплін, тематикою наукових досліджень.

Студенти академії навчалися за рахунок гранту, що фінансувався Бюро у справах освіти та культури Держдепартаменту США в декількох ВНЗ цієї країни. Студенти УАД завершили роботу над спільним зі студентами Штутгартського університету мультимедійних технологій проектом, який втілений у видану спільну книгу про міста Львів та Штутгарт і навчання в Штутгартському університеті та Українській академії друкарства. Подібний проект реалізований і зі студентами з Університету прикладних наук з Лейпцига.

Завдяки подібним програмам студенти Української академії друкарства мають унікальну можливість отримувати знання не лише від науковців, педагогів нашого навчального закладу, але й дізнаватись про найновіші розробки в галузі поліграфії, так би мовити, з перших уст від керівників провідних світових фірм-виробників друкарського обладнання та матеріалів.

Укладено угоди про співпрацю із фірмами «Гейдельберг», «Ман Роланд», «Колбус», «Донеллі», Польською агенцією преси та іншими. Це дозволяє студентам академії побувати з ознайомлювальними екскурсіями у провідних закордонних видавництвах та фірмах, які виготовляють поліграфічну техніку, відвідувати Лейпцизький та Франкфуртський книжкові ярмарки.

Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика
Закордонна практика