Спільний проект ректорату та профкому студентів Української академії друкарства – студентський театр, в якому талановита молодь може реалізувати свої акторські здібності.

Серед поставлених вистав «Мати-наймичка» і «Кайдашева сім’я», театральні постановки «Вечорниці» та «Українські традиції». Триває робота над наступними виставами «Сорочинський ярмарок» та «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Студентський театр кожного разу дарує радість глядачам. Учасники театральної студії не лише беруть участь у виставах, вони володіють й іншими театральними професіями: пишуть тексти вистав, займаються дизайном сцени, створюють костюми, декорації та багато іншого, без чого не можливо поставити театральну постановку.

Студентський театр