Новини

Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Універси...
25 квітня 2023 року відбулася ХІХ Всеукраїнська конференція «Управлінн...
Читати всі новини

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».


Дати проведення: з 22 травня по 30 червня 2023 року.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітні унікальні методики, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними
колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.
Програма стажування складається з трьох модулів:
Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).
Просимо Вашого сприяння в інформуванні колективу навчального закладу стосовно проведення даного стажування шляхом розміщення інформації на сайті Вашого навчального закладу. Будемо вдячні за надання дозволу для участі співробітникам Вашого навчального закладу в даному заході у вищезазначені дати.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152

або на сайті https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2023/