Новини

12–16 грудня 2022 року на запрошення Академії образотворчого мистецт...
22 листопада 2022 року відбулась подія у напрямку посилення співпраці...
Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на...
Читати всі новини
Маємо підтримку авторитетних польських партнерів.
"Polska Izba Druku (Асоціація поліграфістів Польщі) та Polskie Bractwo Kawalerow Gutenberga (Польське Братство Кавалерів Гутенберга) стурбовані інформацією про те що Міністерство освіти та науки України приєднує Українську академію друкарства, єдиний галузевий автономний заклад вищої освіти до класичного університету.
Українська академія друкарства – загальновизнаний європейський центр підготовки висококваліфікованих фахівців, які плідно працюють на підприємствах, наукових установах, ЗВО Польщі. Зокрема перші дійсні доктори наук та доктори філософії Польщі з видавничо-поліграфічного напрямку були підготовані та захищені в академії. Нас пов’язують спільні наукові та педагогічні проекти, які покращують якість підготовки фахівців. Особливо дивує позиція Міністерства під час війни України з Росією та посеред навчального року. Нам стало відомо, що ця реорганізація відбувається без попереднього повідомлення колективу академії та студентства. Такі дії не відповідають європейській практиці і відкритості процедури проведення реорганізації. Тому дивує таке поспішне та необґрунтоване рішення.
Вважаємо для подальшої плідної співпраці між Ізбою Друку, Братством та Українською академією друкарства в усіх напрямках нашої діяльності Міністерству необхідно зберегти академії юридичний автономний статус. Polska Izba Druku та Polskie Bractwo Kawalerow Gutenberga висловлюють підтримку колективу академії в боротьбі за свою автономію."
Підтримка наших партнерів
Підтримка наших партнерів
Підтримка наших партнерів
Підтримка наших партнерів