Новини

12–16 грудня 2022 року на запрошення Академії образотворчого мистецт...
22 листопада 2022 року відбулась подія у напрямку посилення співпраці...
Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на...
Читати всі новини
Ми не зупиняємось!
Працюємо та розвиваємось, щоб забезпечувати якісні освітні послуги.Діяльність Української академії друкарства спрямована на забезпечення інтеграції усіх учасників освітнього процесу у освітянський простір. Сьогодні ми успішно співпрацюємо з понад 50 закладами вищої освіти в Україні та закордоном, проте не прагнемо зупинятись, розширюючи освітні горизонти для наших студентів.
23 листопада відбулась важлива подія у напрямку посилення міжуніверситетського партнерства, ми започаткували співпрацю з Київським національним університетом культури і мистецтв та Київським університетом культури.
Договір укладено з метою сприяння розвитку вищої освіти в сфері журналістики та зв’язків з громадськістю, з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і світових наукових шкіл, а також для підвищення ефективності й якості науково-дослідних робіт.
Зараз, як ніколи, ми потребуємо якісних фахівців для забезпечення міцного інформаційного тилу. Ми закладаємо якісний фундамент для розвитку студентів у обраних ними спеціалізаціях.
Віримо у перемогу!
Віримо в освіту!
Віримо в Україну!
 
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ