Н а к а з у ю:

1. Навчальні заняття для здобувачів вищої освіти в осінньому семестрі 2022/2023 навчального року проводити відповідно до складеного розкладу навчальних занять у таких формах:
1.1) для студентів першого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчальні заняття проводити очно у визначених аудиторіях академії відповідно до складеного розкладу;
1.2) для студентів другого-четвертого курсу навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та для студентів першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти навчальні заняття проводити за змішаною формою: лекційні заняття проводити дистанційно, практичні та лабораторні заняття проводити за змішаною формою.
2. Науково-педагогічним працівникам, які проводять навчальні заняття очно в аудиторіях академії, у разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення забезпечити:
2.1) безумовне переривання навчального процесу;
2.2) супровід учасників освітнього процесу до відповідних місць укриття та перебування в них до скасування сигналу «Повітряна тривога»;

2.3) після скасування сигналу «Повітряна тривога» повернення до аудиторій академії та продовження навчання за розкладом навчальних занять.
3. Науково-педагогічним працівникам, які проводять навчальні заняття дистанційно, у разі включення сигналу «Повітряна тривога» у Львівській області забезпечити:
3.1) переривання навчального процесу;
3.2) після скасування сигналу «Повітряна тривога» продовження навчальних занять.
4. Проректорам, деканам, керівникам структурних підрозділів довести до відома працівників академії та здобувачів вищої освіти інформацію щодо особливостей організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2022/23 навчального року.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з НПР Ярослава Угрина.

Ректор                                             Богдан ДУРНЯК