Викладачі кафедри Медіатехнологій та видавничо-графічних систем відвідали Каунаський технологічний університет

Делегація Української академії друкарства у складі завідувача кафедри МВГС проф. Б.М. Ковальського та доцентів Л.Я. Маїк, Т.С. Голубник, Н.С. Писанчин, Н.В. Занько, В.В. Семеніва  20 травня 2019 року відвідали Каунаський технологічний університет (КТУ), Литва.

Каунаський технологічний університет — один із найстаріших і найбільших технічних ВНЗ країн Балтії, заснований у 1922 році, до складу якого входять 9 факультетів та 10 спеціалізованих наукових інститутів.

За час перебування представники УАД зустрілись з проректором по науці і інноваціях КТУ, обговорили питання співпраці з деканом факультету інженерії, механіки і дизайну, відвідали Інститут матеріалознавства, ознайомились з випускними роботами студентів бакалаврської та магістерської освітніх програм спеціальності «Поліграфія і дизайн».

У ході зустрічей з керівництвом університету, факультетів, кафедр та інститутів сторонами висловлена взаємна зацікавленість, обговорено можливість підготовки магістрів та докторів філософії за програмами подвійних дипломів, стажування та підвищення кваліфікації науково-викладацького складу, підготовки спільних освітніх та наукових проектів.

Окрім ділових зустрічей делегація ознайомилась з культурою та історією старовинних міст Литви – Вільнюсом та Каунасом та побувала в історичному музеї Тракай.

Підкорюємо нові горизонти!