Студенти Української академії друкарства не лише сумлінно слухають лекції та відвідують семінари, а й підтримують здоровий спосіб життя, відвідуючи різноманітні спортивні секції на кафедрі фізичного виховання УАД.

23 травня у актовому залі УАД відбулася чергова конференція присвячена здоровому способу життя, на якій можна було послухати про популярні види спорту та позитивний вплив фізичних навантажень на психологічний стан людини. Студентські доповіді оцінювали викладачі кафедри фізичного виховання УАД Галина Лапшина, Леонід Дербаба, Віталій Пежов та професор кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Ігор Огірко. За підсумками журі особливу відзнаку за сумлінно виконану роботу одержала студентка Ірина Максимук із рефератом «Сучасні фітнес програми».

У рамках конференції відбулося урочисте нагородження юних спортсменів академії. Проректор з наукової роботи УАД Володимир Маїк та завідувач кафедри фізичного виховання Галина Лапшина вручили талановитим студентам дипломи, медалі та цінні призи.

Нагородами були відзначені переможці із Першості УАД з пауерліфтингу:

І місце – Олег Піхота та Олег Шукатка;

ІІ місце – Руслан Лютий та Олег Іванейко;

ІІІ місце – Роман Федос та Тарас Язловецький.

Також нагороди одержали команди академії, які приймали участь у Першості академії із спортивної аеробіки:

І місце – команда «Денсфітюр»

ІІ місце – команда «Агат»

ІІІ місце – команда «Міраж»

Особливу відзнаку за здобуте ІІ місце в «Універсіаді Львівщини – 2019» одержала команда «Super star».

Українська академія друкарства вітає переможців та зичить їм подальших успіхів та нових досягнень.

В здоровому тілі – здоровий дух