12-15 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності", який проводився у два тури: І тур – теоретична частина (виконання завдань у формі тестування, розв’язок практичних завдань, заповнення кросворду); ІІ тур – практична частина (визначення стану постраждалого, надання йому домедичної допомоги).

У змаганнях брали участь 122 студенти та курсанти із 52 закладів вищої освіти Сумської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Волинської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Дніпропетровської, Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Києва.

Українську академію друкарства представляли студенти третього та четвертого курсу факультету видавничо-поліграфічних та інформаційних технологій: Лазаренко Андріана Володимирівна (група ВП-33) та Кухта Іван Едуардович (група ВПС-4Е).

До складу мандатної комісії Олімпіади входив к.т.н., доцент кафедри поліграфічних медійних технологій і паковань Жидецький Валерій Цезарійович.

Наші студенти достойно виступили на Олімпіаді, продемонструвавши високий рівень знань.

Вітаємо наших студентів Лазаренко Андріану Володимирівну та Кухту Івана Едуардович, а також їх наукового керівника Жидецького Валерія Цезарійовича та бажаємо їм  подальших успіхів.

Студенти УАД взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни
Студенти УАД взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Безпека життєдіяльності"