З  21 по 22 березня в Українській академії друкарства відбулась XV Всеукраїнська олімпіада з видавничої справи та редагування.
Нагородження переможців відбулось 22 березня у конференц-залі академії. Цього року  перемогла студентка 4 курсу Київського університету імені Бориса Грінченка Анастасія Литвин яка  продемонструвала свою ерудицію та професіоналізм. Студентка 4 курсу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Світлана Володько,  виборола ІІ місце в олімпіаді, а студентка 3 курсу Української академії друкарства Марина Карловська  посіла ІІІ місце.

Усі учасники, окрім дипломів та подарункових книг, збагатилися новими знаннями та позитивними враженнями.

XV Всеукраїнська олімпіада з видавничої справи та редагування не просто продемонструвала потенціал обдарованих студентів, а й об’єднала талановиту молодь із усієї України у колисці українського друкарства – місті Львові.

XV Всеукраїнська олімпіада з видавничої справи та редагування.