Упродовж 23–24 травня у спортивному залі Львівського торговельно-економічного університету відбувся відкритий кубок ректора Української академії друкарства  з баскетболу.

Баскетбольні змагання урочисто розпочалися із вступних слів Ігора Блащака, доцента, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту ЛТЕУ та незмінного тренера та натхненника баскетболістів Української академії друкарства – Леоніда Дербаби, доцента кафедри фізичного виховання УАД.

Цього року у змаганнях взяли участь п’ять баскетбольних команд: «Flight» (Львівський поліграфічний коледж УАД), «ElitClub» (Комп’ютерна фірма «Логіка»), «Сухаріки» (Українська академія друкарства),  «Дербабовці» (Українська академія друкарства) та команда Львівського торговельно-економічного університету.

Після двох днів активних змагань почесне перше місце здобула баскетбольна команда Львівського поліграфічного коледжу УАД. Колектив академії вітає переможців та бажає успіхів у спортивних досягненнях усім учасниками Відкритого кубку ректора УАД з баскетболу!

Відкритий кубок ректора УАД з баскетболу 2017