Новини

12–16 грудня 2022 року на запрошення Академії образотворчого мистецт...
22 листопада 2022 року відбулась подія у напрямку посилення співпраці...
Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на...
Читати всі новини

Новини

12–16 грудня 2022 року на запрошення Академії образотворчого мистецтва та дизайну (Братислава, Словаччина) учасниці міжнародної програми викладацької мобільності проф. Ольга Луковська, доц. Ольга Борисенко, доц. Мар’яна Пелех, ст. викл. Олена Жеребецька (Українська академія друкарства) взяли участь у роботі фінальної презентації переглядів зимового семестру 2022/23, відвідали презентації та виставки студентів і викладачів Академії, Трієнале плакату 2022 у м. Трнава.
Обговорення результатів переглядів із професорами VŠVU / AFAD, обмін досвідом щодо змісту і форми творчих завдань, побудови навчального процесу і системи оцінювання проєктів споріднених спеціальностей Академії образотворчого мистецтва та дизайну і Української академії друкарства, виявили спільність поглядів щодо процесу підготовки майбутнього художника-дизайнера, мистецько-проєктної якості презентації студентських робіт, окреслили шляхи розвитку подальшої продуктивної міжнародної співпраці.
 
На фото:
1. Марцель Бенчик (Marcel Bencik), проректор з міжнародної співпраці VŠVU / AFAD, Богунка Коклесова (Bohunka Koklesová), Ректорка Академії образотворчого мистецтва і дизайну (VŠVU / AFAD), Станіслав Станкочі (Stanislav Stankoci),

22 листопада 2022 року відбулась подія у напрямку посилення співпраці Української академії друкарства  з підприємствами видавничо-поліграфічної галузі.  Було підписано Угоду про співпрацю між Українською академією друкарства та інноваційною фірмою «DRUK.UA». Фірма «DRUK.UA» більше 10 років створює  сучасні системи управління (MIS) для підприємств видавничо-поліграфічної та суміжних галузей промисловості. Відповідно до підписаної Угоди фірма «DRUK.UA» надає академії доступ до системи управління інформацією

Попри мовчання МОН, щодо ситуації з реорганізації академії, ми продовжуємо боротись за своє існування, за право бути почутими, за дотримання демократичних принципів публічності, за збереження видавничо-поліграфічної, пакувальної галузі, адже вважаємо неприйнятним проводити реорганізацію під час воєнного стану та посеред навчального року.
Консолідуємо свої зусилля з метою збереження своєї автономії і формуємо власну позицію, адже ми нація нескорених.

Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на обласних рівнях мовних конкурсів: дипломи першого і другого ступенів на Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та диплом другого ступеня на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

Українська академія друкарства щорічно бере участь у конкурсних змаганнях знавців української мови, і студенти щоразу демонструють добрі знання і творчі здібності.

Під

Маємо підтримку авторитетних польських партнерів.
"Polska Izba Druku (Асоціація поліграфістів Польщі) та Polskie Bractwo Kawalerow Gutenberga (Польське Братство Кавалерів Гутенберга) стурбовані інформацією про те що Міністерство освіти та науки України приєднує Українську академію друкарства, єдиний галузевий автономний заклад вищої освіти до класичного університету.
Українська академія друкарства – загальновизнаний європейський центр підготовки висококваліфікованих фахівців, які плідно працюють на підприємствах, наукових установах,