Новини

З глибоким сумом сповіщаємо, що 16 січня цього року на 91 році пішов і...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Новини

З глибоким сумом сповіщаємо, що 16 січня цього року на 91 році пішов із життя видатний учений ЧЕХМАН ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ (13 жовтня 1930 – 16 січня 2021).

Понад 65 років Ярослав Іванович самовіддано працював в Українській академії друкарства, де пройшов шлях від асистента до професора та завідувача кафедри. Його завжди вирізняла титанічна працьовитість, одержимість творчим пошуком, глибина осмислення досліджуваних проблем.

Ярослав Іванович мав чуйне ставлення до людей, сприяв їх науковому та творчому зростанню, був різносторонньою, цікавою у спілкуванні та надзвичайно світлою людиною, а його енергії навіть в останні роки життя можна було дивуватися і по доброму заздрити.  

Наукова громадськість, колеги, учні та друзі щиро сумують за Ярославом Івановичем і висловлюють глибокі співчуття його рідним і близьким.

Вічна і світла пам‘ять!

Царство Небесне!

Вельмишановні професори, викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства та  Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

2020 рік, який минає, поставив перед людством нові виклики і вже зайняв своє особливе місце в історії: необхідність глобального вирішення екологічних проблем, боротьба із пандемією коронавірусу і в цьому контексті необхідність переходу на нові форми організації освітнього процесу та роботи науково-педагогічних працівників. Перед академією і надалі

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»:
НАКАЗУЮ:
1. Продовжити в Українській академії друкарства дію карантину до 28 лютого 2021 року.
2. В період дії карантину дотримуватися усіх встановлених раніше заходів