Новини

У Львівському  палаці мистецтв відбулось урочисте відкриття експозиції...
Під час засідання вченої ради УАД відбувся звіт ректора за 2021 рік, т...
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА     НАКАЗ   " 10 " грудня 20 21...
Читати всі новини

Новини

У Львівському  палаці мистецтв відбулось урочисте відкриття експозиції художньої графіки, що присвячена 5-річчю створення кафедри книжкової та станкової графіки Української академії друкарства.

Виставка демонструє оригінальні твори студентів, виконані в різноманітних графічних техніках та  творчі роботи професорсько-викладацького складу ККСГ УАД, на якій представлено графіку, живопис, скульптуру, арттекстиль, дизайнерські розробки тощо. Як зазначив завідувач кафедри Сергій Іванов, "Ця виставка стала великим святом і значною працею для усіх: і професорів, і студентів".

Ректор Академії друкарства Богдан Дурняк привітав учасників із мистецькою подією Львова та подякував керівництву Львівського Палацу мистецтва за активну співпрацю. Він також наголосив, що відкриття кафедри станкової і книжкової графіки, як показав час, є актуальним і доречним, бо акредитувавши один із напрямків, зокрема, графічного дизайну, Українська академія друкарства підтримала традиції українських графіків. А також підкреслив, що Українська академія друкарства  є єдиним автономним навчальним закладом, який впродовж 90 років готує фахівців книжкової і станкової графіки. "Українська академія друкарства, це той заклад, який формує

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вельмишановні професори, викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства та  Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Новим  роком та Різдвом Христовим!

   2021 рік минає у досить складних і тривожних для нашої держави обставинах та особливо гостро підкреслює визначальні для нашого суспільства пріоритети, серед яких насамперед єдність нації, відстоювання територіальної цілісності, протидія зовнішній агресії та переспектива євроінтеграції.

   Продовжувалася боротьба із пандемією коронавірусу, яка визначила необхідність вдосконалення форм

УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА

 

 

НАКАЗ

 

"10" грудня 2021 р.                                                                    м. Львів № _388

 В додаток до наказу № 360

від 25.11.2021 р.

 У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом

Під час засідання вченої ради УАД відбувся звіт ректора за 2021 рік, також, ректор урочисто привітав молодих науковців та вручив дипломи про присудження наукових ступенів.

Зокрема, довгоочікувані документи урочисто отримали 2 доктори наук, та 5 докторів філософії.

Також нагороду отримав Завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Української академії друкарства Палига Євген Миколайович .

«Щиро вітаю вас усіх із присудженням наукових ступенів! Бажаю

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» та на виконання протоколу від 22.11.2021 року №58 позапланового засідання міської комісії ТЕБ і НС:

 

 НАКАЗУЮ:

  1. На період з 30 листопада 2021 року