Новини

397днів повномаштабного вторгнення росіі в Україну. 397 днів ми боремося. Щоденно. Щохвилинно. Вже сьогодні ми знаємо що робити і куди йдемо.
Кожен учасник освітнього процесу розуміє свій внесок у підтримку освітнього фронту.
Освітянська родина академії – єдина і непереможна. Вона формує сильне та освічене покоління.
27 березня 2023 року на засіданні Вченої ради Української академії друкарства відбулось урочисте вручення атестатів професора та доцентів( Роман Берест, Альона Кудряшова, Ольга Борисенко).
Війна — надважкий виклик для сфери науки й освіти. І від того, як науковці зможуть допомогти здобувачам освіти отримати доступ до якісного навчання, залежить майбутнє України після нашої перемоги. Дякуємо командиру 103 ОБрТрО ЗСУ Валерію Курко за співпрацю і боротьбу за нашу незалежність, державність, історичну та національну ідентичність і невід'ємне право української нації на існування.
Всі ми віримо в нашу перемогу та дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчати і навчатися у вільній, соборній і процвітаючій Україні.
P.S Анімація -дипломний проєкт магістрантки ОП « Графічний

Сьогодні, 24.03.23, в Українській академії друкарства проходив четвертий етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Наша студентка спеціальності 061 «Журналістика» Юля Корній змагається на всеукраїнському рівні за перше місце серед закладів вищої освіти.
Підтримаємо Юлю разом!

Українську академію друкарства відвідали делігації асоціації поліграфістів Польщі, польського відділення всесвітнього товариства братства Гутенберга, які очолює, Яцек Кусьмєрчик (третій зліва) та благогодійного фонду ім. Костюшка з США, який очолює Марек Скулімовський (другий справа).
Ректор академії професор Богдан Дурняк ознайомив членів делігації з матеріально-технічною базою, спеціальностями за якими здійснюється підготовка фахівців, а також з результатами наукової та міжнародної діяльності. Були обговорені основні

Вручення атестату професора Ірині Колосовській

На підставі листа Міністерства освіти і науки України No1/2484-23 від 21.02.2023 року «Про рекомендацію навчання в дистанційному форматі» з метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу,

Н а к а з у ю:


1. У період 2
2-24 лютого 2023 року освітній процес в академії здійснювати в дистанційному форматі.
2. Контроль за виконанням наказу